Новости

ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ І КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ПАМ’ЯТІ ІРИНИ БЕНАТОВОЇ

У приміщенні Почесного консульства Республіки Болгарії у м. Львові відбулась презентація монографії Ірини Бенатової «Балада в болгарській літературі 2030-х років ХХ століття» та були підбиті підсумки І Конкурсу студентських наукових робіт, присвяченого її пам’яті. Read More

Читати далі

Святкування Дня народних будителів в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

Кафедра слов’янської філології та Центр болгарської мови, літератури та культури КНУ імені Тараса Шевченка організували презентацію книги Ірини Бенатової в межах святкування болгарського національного свята – Дня народних будителів.

Читати далі

Відбулась презентація І Конкурсу студентських наукових робіт пам’яті Ірини Бенатової

28 листопада 2015 в приміщенні Почесного Консульства Республіки Болгарія в м Львові відбулася презентація І Конкурсу наукових студентських робіт пам’яті Ірини Бенатової. Цього року взяти участь у конкурсі можуть лише студенти Львівського національного університету ім. І.Я. Франка, проте вже наступного року організатори планують зробити конкурс відкритим для усіх бажаючих.

Читати далі

Розпочав роботу сайт www.ballada.org.ua

Анонс: Сайт присвячено пам’яті українського радянського філолога-славіста Ірини Михайлівни Бенатової (1951-1982 рр.).

Читати далі

Побачила світ монографія Ірини Бенатової

Видавництво «Львівська політехніка» випустило монографію Ірини Бенатової «Балада у болгарській літературі 20-30-х років ХХ століття». Крім однойменної праці, книга містить раніше опубліковані та не опубліковані статті автора, її біографію та архівні фотоматеріали. Передмову до видання написав академік Болгарської академії наук проф. Іван Радєв.

Читати далі